Wesela

 

Cieszę się,że znaleźliście chwilę żeby zapoznać się z moją ofertą.

Wybierając moją osobę do poprowadzenia Waszej imprezy możecie być w 100% pewni,że Wasz najważniejszy dzień w życiu zostanie poprowadzony w sposób profesjonalny a każdy szczegół wesela omówiony i drobiazgowo dopracowany.

Bazując na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu zagwarantuję Wam doskonały dobór repertuaru muzycznego od hitów lat 60 po najnowsze nagrania lansowane w radiu.

Wasz dzień jest najważniejszy i dlatego wspólnie z Wami stworzę scenariusz imprezy dopasowany do waszej wizji idealnego wesela-jednocześnie biorąc pod uwagę aktualnie panujące trendy branży weselnej.

Muzyka ona jest bez wątpienia najważniejszym elementem wesela i słusznie.Gram wyłącznie sprawdzone hity-one porwą gości w wir szalonej zabawy.

Niezbędnym elementem wesela jest wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie-ono musi współgrać z wystrojem sali,zarówno konsola jak i pozostałe elementy.Stawiam na estetykę.

Tak więc podsumowując:

Zatrudniając mnie na poprowadzenie Twojego najważniejszego dnia w życiu zyskujesz wiele:

-impreza zostanie poprowadzona z pasją i profesjonalizmem- radiowe doświadczenie,charyzmatyczna osobowość i praca jako lektor w reklamach radiowych i telewizyjnych-głos porywający do wspólnej zabawy

-Twoi goście otrzymują pełną ekscytacji zabawę,przepełnioną dobrym stylem,poczuciem humoru

-Zadbam o show jakiego Ty i Twoi goście nie zapomnicie-tańce integracyjne i animacje z zaangażowaniem gadżetów takich jak czapki,kapelusze-będzie kolorowo i z klasą(na życzenie lub w stylu tradycyjnym bez gadżetów-to Wy decydujecie czy mają się pojawić na Waszej imprezie)

-różnorodność dobranych utworów muzycznych dla każdej grupy wiekowej

-gwarantuję Wam moc wspomnień na długie lata i spokojny przedweselny sen- powierzając mi swoje wesele wiesz,że zadbam od strony muzyczno-imprezowej o jak najwyższą jego jakość

Oferuję również ciężki dym na 1 taniec.