Wesela

 

Sprzęt:

Pracuję wyłącznie na renomowanym sprzęcie znanych firm.Zarówno oświetlenia jak i nagłośnienie to wyłącznie
produkty o najwyższej jakości.
Sprzęt jest wyeksponowany w sposób idealnie komponujący się z dekoracją i wystrojem sali a przede wszystkim dbam o estetykę swojego stanowiska pracy.

Oferta:

Mili Nowożeńcy, oczekujecie, że Wasze Wesele będzie niezwykłym przeżyciem w Waszym życiu i chcielibyście, aby Wasi Goście weselili się razem z Wami, a później ten jedyny dla Was dzień wspominali z uśmiechem przez lata.Jako doświadczony DJ  potrafię  pomóc przygotować wymarzone wesele zgodnie z Waszymi pomysłami i naszym wieloletnim doświadczeniem.

Oferuję również ciężki dym na 1 taniec dający efekt tańca w chmurach.

To co wyróżnia mnie wsród innych ofert to wysoka umiejętność dopasowania się repertuarem do gości-niezależnie od wieku-każdy znajdzie muzykę adekwatną do swoich muzycznych preferencji-od 5 do 105 lat.To moja cecha wyraźnie doceniana przez klientów.

Dzięki wieloletniej pracy jako DJ zagram dla Was pełen muzyczny przekrój od lat 50 po najnowsze przeboje-spełnimy wasze muzyczne życzenia-bo od tego tu jestem.

Jestem profesjonalistą i wiemy doskonale,że doświadczony DJ NA WESELE,potrafię porwać waszych gości w wir świetnej zabawy.Pamiętajcie,że doświadczony WODZIREJ I DJ to osoba potrafiąca zintegrować waszych gości weselnych-w tej roli sprawdzam  się świetnie.Moje konkursy,animacje muzyczne zagwarantują moc wspomnień z tego najważniejszego dnia dla Was.

Spełnię każde wasze życzenie i marzenie o pięknym i niebalnalnym weselu-realizując wasze wesele w sposób profesjonalny na bardzo wysokim poziomie-to co dla mnie najważniejsze to pełne zadowolenie pary młodej.

Jestem otwarty na wasze propozycje i sugestie-chętnie również podzielę się swoimi propozycjami i bogatym doświadczeniem.
Każde wesele jest wielkim przeżyciem dla nowożeńców, rodziców, przyjaciół….i dobry DJ o tym doskonale wie.

Każdy ślub wymaga innego podejścia, często innej oprawy muzycznej, bowiem różne są upodobania młodej pary i gości weselnych.
 Jak będzie przygotowany, jak realizowany program muzyczny i pielęgnowany nastrój – takie będą wspomnienia !!!
 Para Młoda decyduje o rodzaju przywitania, pierwszym tańcu, muzyce i konkursach ( jeśli będzie taka potrzeba ). Przy tej okazji zawsze zachęcam do podania mi listy utworów, na których szczególnie Wam zależy. Wiadomo, miłe wspomnienia zazwyczaj łączą i kojarzą się z muzyką. Nie bez znaczenia jest to, czego byście nie chcieli usłyszeć na swojej uroczystości weselnej.( np. utworów z gatunku “disco-polo” ).
 
Gram  wyłącznie same znane utwory z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nie zapominamy także o tradycyjnych hitach weselnych, biesiadnych oraz na ludową nutę ( polską, śląską, góralską, cygańską ), ale wyłącznie w dobrych wykonaniach. ( tylko wtedy, jeśli jest taka potrzeba )
 
W krótkich przerwach na posiłki “grane” (prezentowane) są utwory instrumentalne.

Konkursy i zabawy ( jeśli jest na nie zgoda Młodej Pary ) przeprowadzam w momencie, gdy ludzie bawią się, nie zaś gdy jedzą.
 Scenariusz oczepin zawsze ustalam wcześniej z Młodą Parą.
Nigdy nie proponuję i nie preferuję konkursów z podtekstem erotycznym.
( Scenariusze zabaw i konkursów wysyłam zainteresowanym mailem )
 Dążę do tego by goście weselni bawili się beztrosko, bez względu na wiek, płeć, stan cywilny, stopień pokrewieństwa z parą młodą, zdobyte z trudem stanowisko służbowe czy stopień powagi.
W czasie bezpośredniego niezobowiązującego spotkania zaproponuję Wam kilka wariantów przebiegu wesela, tak aby spełniły Wasze oczekiwania !

Doskonałej jakości sprzęt nagłaśniający oraz przyjemne oświetlenie sprawiają odpowiedni klimat imprezy.

Mamy ogromny repertuar nagrań dostępnych na życzenie: gram muzykę trzech pokoleń od szalonych lat 60-tych przez “wiecznie zielone” utwory z lat 70-tych i 80-tych po najnowsze rytmy lansowane przez stacje radiowe. Oferuję muzykę weselną i biesiadną.

Jest w czym wybierać. Można dzięki temu dostosować styl muzyczny do gustu weselników.

Gościom oferujemy muzykę dosłownie na życzenie, także każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteśmy dobrze obeznany z tradycja weselną i czuwam nad jej prawidłowym przebiegiem, pracując z mikrofonem inicjujemy toasty, zabawy i ciekawe konkursy. Dbamy o dobry humor gości. Młoda Para ma się tylko dobrze bawić.

W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter zabawy, mogą poprosić o ulubiony utwór i np. zadedykować go ulubionej osobie. Mam też utwory przygotowane do wspólnego śpiewania, jeśli goście będą mieli ochotę razem pośpiewać.

Każde wesele jest inne i do każdego wesela przygotowuję się indywidualnie. Ustalamy z Młodą Parą wszystkie szczegóły, takie jak: pierwszy taniec, toasty, podziękowania dla rodziców, oczepiny, dodatkowe atrakcje na weselu np.biesiada i przede wszystkim repertuar. To jest Wasz dzień i Waszych Gości.Jeśli macie swoje pomysły na całość wesela lub tylko na poszczególne momenty, postaramy się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tej jedynej nocy w Waszym życiu.