Poznaj mnie

tło2

Działam jako Party Event-dj na wesele.Z muzyką jestem związany od 14 lat.
Posiadam 8 letnie doświadczenie radiowe . Gram na weselach, imprezach firmowych i plenerowych, bankietach, przyjęciach urodzinowych, piknikach, zabawach sylwestrowych i andrzejkowych.

Jeśli potrzebujesz profesjonalisty do zapewnienia oprawy muzycznej oraz konferansjerki – trafiłeś idealnie! Chętnie podejmię z Tobą współpracę, w której każda ze stron będzie zadowolona.

Jak działam  jako DJ Śląsk?

Realizowana przeze mnie usługa spełnia najwyższe standardy. Po podpisaniu umowy omówimy szczegóły imprezy i zaplanujemy jej przebieg. Ustalimy punkty programu i kolejność ich następowania. Wspólnie wybierzemy repertuar, atrakcje, zabawy, quizy, konkursy, które zaktywizują gości i nie pozwolą im się nudzić. Wszystko, by impreza była maksymalnie dopasowana do Twoich/Waszych oczekiwań i współgrała z wizją.

Na miejsce przywozimy własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Oprócz nich zabieramy także wytwornicę ciężkiego dymu i baniek, rekwizyty, kostiumy, maski – z ich pomocą buduję nastrój odpowiadający charakterowi wydarzenia, aktywizuję gości, tworzę anturaż dla kolejnych elementów programu wesela.

Jako DJ na wesele zajmuję się całościowym prowadzeniem imprezy. Dbam, by wszyscy bawili się w świetnych humorach, prowadzę zabawy, zachęcam do wzięcia w nich udziału. Czuwam nad realizacją ustalonego scenariusza, byście mogli szaleć na parkiecie do białego rana bez obaw o to, że coś pójdzie nie tak.

Potrzebny DJ? Śląskie województwo to główny obszar mojego działania, więc jeśli szukasz profesjonalisty do muzycznej obsługi wydarzenia, zapraszam do kontaktu!