Dj Slask Wodzirej

O mnie

Działam jako DJ Glass. Z muzyką jestem związany od 14 lat.

To moja największa pasja, z której postanowiłem zrobić swój zawód.

Kiedyś pracowałem w radiu i zabawiałem słuchaczy, puszczając znane przeboje na antenie. Teraz robię to na żywo, obsługując przeróżne imprezy. Gram na weselach, imprezach firmowych i plenerowych, bankietach, przyjęciach urodzinowych, piknikach, zabawach sylwestrowych i andrzejkowych.

Jeśli potrzebujesz profesjonalisty do zapewnienia oprawy muzycznej oraz konferansjerki – trafiłeś idealnie! Chętnie podejmę z Tobą współpracę, w której każda ze stron będzie zadowolona.

Jak działam jako DJ Śląsk?

Realizowana przeze mnie usługa spełnia najwyższe standardy. Po podpisaniu umowy omówimy szczegóły imprezy i zaplanujemy jej przebieg. Ustalimy punkty programu i kolejność ich następowania. Wspólnie wybierzemy repertuar, atrakcje, zabawy, quizy, konkursy, które zaktywizują gości i nie pozwolą im się nudzić. Wszystko, by impreza była maksymalnie dopasowana do Twoich/Waszych oczekiwań i współgrała z wizją.

Na miejsce przywożę własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Oprócz nich zabieram także wytwornicę ciężkiego dymu i baniek, rekwizyty, kostiumy, maski – z ich pomocą buduję nastrój odpowiadający charakterowi wydarzenia, aktywizuję gości, tworzę anturaż dla kolejnych elementów programu wesela.

Jako DJ na wesele zajmuję się całościowym prowadzeniem imprezy. Dbam, by wszyscy bawili się w świetnych humorach, prowadzę zabawy, zachęcam do wzięcia w nich udziału. Czuwam nad realizacją ustalonego scenariusza, byście mogli szaleć na parkiecie do białego rana bez obaw o to, że coś pójdzie nie tak.

Potrzebny DJ? Śląskie województwo to główny obszar mojego działania, więc jeśli szukasz profesjonalisty do muzycznej obsługi wydarzenia, zapraszam do kontaktu!