Oferta

tło2

Działam jako dj Glass.Z muzyką jestem związany od 14 lat.
Jesteśmy w pełni legalną firmą, specjalizującą się w oprawie muzycznej, konferansjerskiej  i oświetleniowej imprez na terenie Polski. Posiadamy licencję ZAIKS i towarzystw pochodnych na kopiowanie utworów na wszelakie nośniki cyfrowe. Wystawiamy faktury VAT.
Posiadam 8 letnie doświadczenie radiowe . Gram na weselach, imprezach firmowych i plenerowych, bankietach, przyjęciach urodzinowych, piknikach, zabawach sylwestrowych i andrzejkowych.
 Styl prowadzenia zabawy

Mój atut to poczucie humoru i wysoka kultura osobista. Imprezy prowadzę z klasą i elegancją, bawiąc gości znakomitą muzyką i zabawnym słowem. Unikam niepotrzebnej, krępującej dla zebranych ingerencji w zabawę. Jestem dyskretny, a kiedy trzeba ożywić atmosferę- dynamiczny i skuteczny w działaniu.

Indywidualne podejście

Jestem po to, aby realizować Wasze marzenia o swoim własnym, idealnym weselu. Wystarczy określić, jaki styl najbardziej do Was pasuje – od popu, przez dance, latino, house i r&b albo miks największych przebojów z każdego z nich. Nie przepadasz za muzyką biesiadną i przyśpiewkami? Nie ma sprawy – powiedz mi o tym. Lubisz stary, dobry polski rock? Usłyszysz dziesiątki swoich ulubionych numerów. Jestem elastyczy i otwarty na Wasze oczekiwania. Gram tak, aby Wam się podobało! Ma być wyjątkowo i z pomysłem. Mówcie o swoich pragnieniach. Wspólnie, punkt po punkcie, zaplanujemy niezwykłą, jedyną w swoim rodzaju uroczystość.

Nagłośnienie i oświetlenie

Oferta obejmuje zachwycające bogactwem i elegancją oświetlenie, zawsze komponujące się z wystrojem i estetyką lokalu. Wiem, że światło i dźwięk, współgrając ze sobą, w istotny sposób współtworzą atmosferę każdej imprezy rozrywkowej. Niezależnie od miejsca organizacji wesela posiadany przez mnie profesjonalny sprzęt i zastosowane najnowsze technologie sprawią, że muzyka będzie naprawdę doskonałej jakości, a oszałamiające efekty świetlne zaskoczą nie tylko Was. W trosce o jakość świadczonych usług korzystam tylko z renomowanego i niezawodnego sprzętu znanych marek.