DJ na wesele – 6 powodów, dla których warto go wynająć

DJ na wesele – 6 powodów, dla których warto go wynająć

Na weselu, obok dobrego jedzenia, najważniejsza jest muzyka. Dlatego przyszłe Pary Młode spędzają mnóstwo czasu na poszukiwaniu profesjonalisty, który zajmie się oprawą muzyczną. Zwykle wybór pada na zespół, bo to tradycyjne i bardzo popularne rozwiązanie, niemniej równie dobrą decyzją będzie wynajęcie DJ-a. Dlaczego warto powierzyć mu obsługę tak ważnego wydarzenia i jakie niesie to ze sobą korzyści?
Dlaczego warto zlecić obsługę muzyczną DJ-owi?
  • DJ i wodzirej w jednym

W większości przypadków DJ zajmuje się kompleksowym prowadzeniem imprezy, a więc nie tylko puszcza piosenki i mixuje je, ale także nadzoruje przebieg przyjęcia, prowadzi zabawy, aktywizuje gości. To oznacza, że nie trzeba dodatkowo wynajmować wodzireja.
  • Bogaty repertuar

DJ na wesele nie ma ograniczonego repertuaru. Może zagrać dowolną piosenkę, zarówno mniej, jak i bardziej popularną, starszą i nowszą. Oczywiście dostępność gatunków muzycznych też jest szeroka, więc spełnienie najwymyślniejszych oczekiwań uczestników imprezy nie stanowi dla niego żadnego problemu. Rock, disco polo, pop, rap, reggae? Proszę bardzo! I to w oryginale, bez fałszu czy zmiany tonacji.
  • Dowolny scenariusz

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc DJ wodzirej Śląsk dopasuje usługę do Waszych oczekiwań. Zrobi wszystko, byście byli zadowoleni, a goście opuścili przyjęcie pełni wrażeń i cudownych wspomnień. Punkt po punkcie przeprowadzi Was przez program wydarzenia, zrealizuje jego najważniejsze elementy i stworzy do nich odpowiedni klimat.
  • Moc atrakcji

Udane wesele to wesele bez nudy, zatem DJ Śląsk przygotuje szereg atrakcji w postaci zabaw, konkursów i quizów, które będą stanowić ciekawy przerywnik między kolejnymi blokami muzycznymi, zintegrują gości, wprawią ich w dobry humor.
  • Niezapomniany klimat

Ciężki dym towarzyszący Parze Młodej podczas pierwszego tańca, bańki mydlane, które sprawią radość nie tylko dzieciom, ale i dorosłym, gra świateł pozwalająca stworzyć odpowiedni klimat – każdy z tych elementów buduje nastrój, z czego DJ na wesele doskonale zdaje sobie sprawę. Dlatego, żeby wykreować odpowiednią atmosferę, umiejętnie ich użyje.
  • Oszczędności

Za usługę świadczoną przez DJ-a płaci się zdecydowanie mniej niż za obsługę zespołu, a to oznacza mniejsze wydatki. Zaoszczędzone pieniądze możecie przeznaczyć na coś innego lub po prostu obniżyć koszty wesela, które, nie ma co ukrywać, są dość wysokie.

Jedno przemyślenie nt. „DJ na wesele – 6 powodów, dla których warto go wynająć

  1. Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.